You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

 

Доставка

 

Безкоштовна доставка

 

Доступна для оптових покупців, є безкоштовною і здійснюється по території всієї України в супроводі експедитора. Графік доставки замовлення охоплює період з понеділка по суботу включно.

При цьому всі турботи з доставки замовлення ми беремо на себе, а клієнти безоплатно отримують замовлення за обраною адресою та в завчасно обумовлений час.

Оптовим вважається замовлення на суму від 20 000 грн.

 

 

Доставка Новою Поштою

 

Покупець може оформити доставку до найближчого відділення Нової Пошти або кур'єрську доставку за конкретною адресою. Оплата доставки здійснюється в офісі перевізника в момент отримання замовлення.

Нарахування оплати здійснюється за тарифами Нової Пошти. У вартість оплати доставки входить додаткова упаковка і лати вантажу, якщо це необхідно, можна оформити доставку замовлення післяплатою.

Сума до оплати буде дорівнювати вартості замовлення плюс послуги Нової Пошти згідно її тарифікації.

 

 

Самовивіз зі складу

 

При бажанні покупець може самостійно забрати замовлення зі складу в Полтаві, що знаходиться за адресою вул. Ковпака 57. Для цього в поле замовлення необхідно вибрати опцію Самовивіз.

Менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить деталі.
Рекомендуємо додатково повідомити менеджеру час приїзду на склад, щоб працівники точки оперативно підготували замовлення до відвантаження.

 

 

 


Оплата


Розрахунок готівкою

 

Здійснюється при самовивозі з виставкової зали у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57А. Із 8:00 до 19:00 по будням та з 8:00 до 16:00 в суботу.

Для оптових покупців можлива також оплата готівкою при доставці замовлення нашим транспортом.

 

Оплата картами Visa і MasterCard

 

Оплата здійснюється картами Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії наступним чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати.

У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Оплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів.

Доставка товару відбувається після підтвердження платежу.

 

Безготівкова оплата

 

Для оплати товарів за безготівковим розрахунком Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Безготівковий», після чого заповнити рекомендовані поля. Вам на електронну пошту буде відправлений рахунок-фактура.

При оформленні замовлення юридичній і фізичній особі-підприємцю необхідно надати наступні документи:

1. свідоцтво реєстрації підприємства;

2. свідоцтво платника ПДВ (при наявності);

3. свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування грошових коштів.

 

Післяплата (доставка через Нову Пошту)

 

Проводиться після отримання замовлення у відділенні Нової пошти в сумі, що включає: вартість замовлення + 2% від суми замовлення + 20 грн. (за зворотну пересилку грошей). Крім того, покупець окремо сплачує вартість доставки свого замовлення Новою Поштою.