You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Astra Company – компанія та більш як 25-ти річним досвідом господарювання на ринку будівельних матеріалів. Основні напрямки діяльності: виготовлення профнастилу, листового прокату, добірних елементів та інших виробів з тонколистового металу.

Izofast  – торгово-промислова компанія одна з лідерів галузі по виробництву гідроізоляційних матеріалів. Компанія з 2007 року забезпечує надійну гідроізоляцію найбільшим будівельним компаніям України.

Knauf Gips KG – інтернаціональна інноваційно-виробнича компанія зі штаб-квартирою в місті Іпхофен Німеччина. Найбільший у світі виробник будівельних матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки, ізоляційних матеріалів, обладнання для машинної штукатурки.

Термолайф –  виробник мінераловатної продукції – необхідного елемента для всіх сегментів теплоізоляційних і звукоізоляційних робіт будівельної галузі. Виготовлена з базальтового мінерального волокна, продукція Термолайф є екологічно чистою, гарантовано довговічною, має всі необхідні сертифікати й відповідає європейським стандартам якості.

Техноніколь - провідний міжнародний виробник покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних будівельних матеріалів і систем. Компанія пропонує ринку новітні технології, що поєднують в собі розробки власних наукових центрів і передовий світовий досвід.

«Водостічні Системи» - перший в Україні виробник водостічних систем з ПВХ.На сьогоднішній день один з лідерів серед національних виробників водостічних систем.
Широкий асортимент елементів системи, лінійка з 6 кольорів водостоку, а також наявність аксесуарів, дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожної даху, незалежно від розміру, конфігурації і кольору покрівлі.

Фірма PD Profil спеціалізується на виробництві водостічних систем з таких матеріалів, як пластик і сталь. Водостічна система Izabella виготовлена з ударостійкого поліхлорвінілу, для якого характерна надійність, механічна міцність, а також антикорозійний і ультрафіолетова стійкість. Водостічна система Izabella має сучасний і естетичний вигляд, легко встановлюється.