You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

 

Про нас

Інтернет-магазин BudZone пропонує широкий вибір покрівельних матеріалів, металопрокату, пиломатеріалів та ізоляції.  Всі товари представлені в магазині — високоякісні та сертифіковані на території України. Завдяки багаторічному досвіду ми можемо провести консультацію з питань ремонту вашого дому. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми подбали, щоб наші покупці могли легко придбати матеріали на будівництво нової будівлі, так і докупити необхідний дюбель.
Будівельний інтернет магазин BudZone складається з магазину, прогресивно розвивається вже більше 5 років на території Полтави та Полтавської області. Будматеріали, куплені у нас, довгі роки радують наших клієнтів якістю, довговічністю і надійністю. Щоб заощадити Ваш дорогоцінний час і забезпечити максимальний затишок при виборі необхідного товару, ми запустили інтернет-магазин, тепер у будь-який зручний для Вас час, цілодобово, Ви легко зможете ознайомитися і купити цікаву Вам позицію.


У нашому асортименті присутні практично всі необхідні будівельні матеріали для  будинку:
Загальнобудівельні матеріали для зведення будівель.
• Кровельні матеріали для побудови будь-якого типу даху.
• Тонколистовий метал будь-якого розміру для господарських цілей.
• Металопрокат різноманітного профілю та розміру в широкому асортименті.

Деревоообробні матеріали: ОСБ, ДВП, фанера і т.д.
• Ізоляційні матеріали різного профілю призначення.
• Супутні матеріали, такі як сітка-рабиця, азбестоцементні труби, метизи та інше

 

Нас вибирають тому що:

Наявність товару. У нас постійно є в наявності заявлений товар. Намагаючись виправдати довіру наших клієнтів, ми активно розширюємо перелік будівельних матеріалів і при появі нових, більш сучасних, ми тут же розміщуємо їх в нашому магазині. У цьому нам сприяє налагоджена і тривала робота з провідними вітчизняними та західними виробниками будівельних матеріалів.

Швидка доставка. Своєчасна і оперативна доставка - наша прерогатива. Ми завжди намагаємося доставляти будівельні матеріали в зазначений Вами період. Тому ми працюємо тільки з перевіреними перевізниками, що дає можливість доставити Ваше замовлення практично в будь-яку частину України. Реалізація будматеріалів тільки в процесі, а ми вже розраховуємо і замовляємо оперативну доставку!

Цінова політика. Доступні ціни в нашому будівельному інтернет магазині Вас приємно здивують. Наш ресурс Мережі в змозі дозволити собі встановлювати мінімальні ціни, оскільки співпрацює виключно безпосередньо з перевіреними виробниками, що дає можливість повністю виключити довгі вервечки посередників, кожен з яких додає свій відсоток. Також, будучи великим оптовиком, ми беремо участь в бонусних програмах виробників, це допомагає формувати конкурентно здатні ціни. Оптовим клієнтам ми пропонуємо додатковий дисконт.

Оптовий продаж будматеріалів. Інтернет магазин будматеріалів BudZone продає будівельні матеріали не тільки за роздрібними цінами, а й оптом. Великим клієнтам ми пропонуємо привабливі умови, які можливо індивідуально обговорювати і вибирати оптимальний варіант. На сьогоднішній день ми успішно співпрацюємо з великою кількістю оптових покупців по всій території України.

 

Будівельний інтернет магазин BudZone - це надійний партнер, перевірений часом. Наші клієнти абсолютно впевнені, що для покупки необхідних будматеріалів не варто витрачати час, цю маніпуляцію можна зробити за кілька хвилин: відвідати наш сайт, визначитися з товаром і зробити замовлення - і в необхідний день, в точно обумовлений термін будівельні матеріали прибудуть за призначенням.

 

Ремонт - це стрес. Перекладіть свій головний біль на наші плечі. Задумали ремонт, зібралися прикрасити свою дачну ділянку або ж побудувати будинок? Ми Вам допоможемо!

Звертайтесь:
телефон:
+38(093)170-58-48
e-mail: shop@budzone.in.ua