You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гарантійна політика

 

Асортимент магазину BudZone складається з будівельних матеріалів і господарських товарів сертифікованими на території України виробництва провідних українських та світових виробників. BudZone.in.ua надає офіційну гарантію на весь асортимент представленої продукції. Строк гарантії на товар зазначений в характеристиках товару і в гарантійних талонах, які Ви отримує при покупці.

Всі товари зберігаються на складах в суворій відповідності до рекомендацій і вимог виробників. Перед відправкою товар ретельно перевіряється на наявність розривів або браку. У разі виявлення браку покупцем, товар підлягає поверненню або обміну.

У разі виявлення браку або виробничий дефект протягом гарантійного терміну, слід звернутися до менеджера BudZone. Менеджер оформить повернення відповідно до Закону України "Про захист прав споживача" і магазин компенсує вартість товару. Якщо повернення товару відбувається з вини продавця або виробника, то повернення виконується за рахунок BudZone.in.ua. У всіх інших випадках повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

 

Гарантійний ремонт і повернення не проводиться в тих випадках, коли були порушені правила використання або зберігання продукції.

 

Причини відмови у проведенні ремонту на гарантійній основі:

  • неправильно заповнений гарантійний талон;
  • порушення правил експлуатації;
  • ремонт виробів неуповноваженим виробником сервісним центром;
  • виріб, який призначений для особистих чи побутових потреб, використовувався у виробничій сфері або такій, що не відповідає його прямому призначенню;
  • внесення змін у конструкцію виробу, якщо це не зазначено в посібнику з його використання;
  • наявність всередині виробу слідів рідини, комах та інших сторонніх предметів;
  • механічні та інші пошкодження, викликані дією зовнішніх факторів;
  • пошкодження, причиною яких стала експлуатація неоригінальних витратних матеріалів, адаптерів і запчастин, не передбачених виробником.

 

 

Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали (компоненти, які потребують періодичної заміни під час експлуатації виробу). Перелік таких деталей та їх ресурс вказаний у посібнику користувача для кожної конкретної моделі. Також в інших випадках, передбачених законодавством України та/або гарантійним талоном на відповідний товар.

 

Купуючи будматеріали і товари для дому в інтернет-магазині BudZone, Ви можете бути впевнені в їхній якості!