You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Євроруберойд Промізол БМК(СхКПє) 3,5 (10м2) граніт

  • Артикул:1211
395.3 грн.
Промізол БМК(СхКПє) 3,5 10 м² граніт

шт.
35 кг. грн.
Україна

Євроруберойд Промізол БМК(СхКПє) 3,5 (10м2) граніт – це покрівельний гідроізоляційний рулонний бітумно-полімерний матеріал.

Євроруберойд володіє міцністю, еластичністю і довговічністю дорогих покрівельних матеріалів, а використання сучасних технологій в модифікації бітуму дозволило зменшити його вартість.

Євроруберойд Промізол БМК(СхКПє) 3,5 (10м2) граніт складається з неокисленного бітуму, термоеластопласту і наповнювача, володіє міцністю і еластичністю, довговічністю і стійкістю до дії агресивних середовищ. Основа з скловолокна не схильна до корозії, підвищує міцність і збільшує термін служби покрівельного матеріалу.

Євроруберойд укладається в один шар при відновлювальному ремонті старого покриття, і мінімум в два - при організації нового покрівельного килима, або при капітальному ремонті.

Євроруберойд Промізол БМК(СхКПє) 3,5 (10м2) граніт наплавляється практично на будь-які поверхні, завдяки високим адгезійним властивостями. Сумісність з окисленими бітумами дає можливість використовувати його для ремонту старих руберойдовий дахів.

Область застосування:

  • гідроізоляція будівельних конструкцій;
  • пристрій покрівель будівель і споруд;
  • ремонт старого покрівельного покриття.

Також завжди в наявності інші гідроізоляційні матеріали!